Berisha e ndjek në rrjetet sociale, ja montazhi që ka bërë faqja e RD-së në Facebook për ish-kryeministrin pas humbjes në Kukës

Pas rikthimit të ish-kryeministrit Berisha në selinë e Partisë Demokratike, partia zyrtare e drejtuar në atë kohë nga Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhi, përveç vulës dhe logos mbajtën edhe kanalet zyrtare të partisë, faqen pd.al, faqen e Facebook si dhe faqen e Rilindjes Demokratike.

Këto të fundit, faqja e PD-së në Facebook dhe ajo e Rilindjes Demokratike, janë dy nga katër faqet e vetme që ish-kryeministri Berisha ndjek ende në llogarinë e tij në rrjetin social.

4209174b 9a3c 4fb3 827f 4099fe628c63
4209174b 9a3c 4fb3 827f 4099fe628c63
0bb00a3a F5ba 430a B502 4d92ce151038
0bb00a3a F5ba 430a B502 4d92ce151038

Por sot pas humbjes së koalicionit opozitar “Bashkë Fitojmë” në Kukës, faqja e Rilindjes Demokratike publikoi një montazh të Berishës me fjalën “IK”.

Megjithëse Berisha vijon t’i ndjekë këto dy faqe, në këto hapësira publikohen aktivitetet e Lulzim Bashës dhe deklaratat e PD-së zyrtare. Ndërkohë që në pamundësi për t’i marrë ato nën kontroll Berisha krijoi faqen “Partia Demokratike e Shqipërisë – Komisioni i Rithemelimit” si dhe në vend të faqes pd.al krijoi pdsh.al.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts