Berisha mban një minutë heshtje për Ismail Kadarenë: Shqiptarët i dhanë lamtumirën sot gjeniut botëror të letrave

Kryetari i PD-së Sali Berisha, nga protesta që po zhvillohet poshtë banesës së tij, ka kërkuar të mbahet një minutë heshtje në nder të shkrimtarit Ismail Kadare, i cili u përcoll sot në banesën e fundit. Berisha shprehu se sot shqiptarët në Tiranë, Shqipëri dhe kudo që ndodhen i dhanë lamtumirën e fundit gjeniut botëror Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts