Berisha mbledh Kryesinë: Betejë pa kthim dhe mosbindje civile!

berisha mbledh kryesine beteje pa kthim dhe mosbindje civile
berisha mbledh kryesine beteje pa kthim dhe mosbindje civile

Mblidhet Kryesia e ish-kryeministri Sali Berisha.

Ky i fundit ka lëshuar akuza në drejtim të qeverisë Rama. Ai tha se rezoluta që u miratua në Kuvend, përcakton qartë qëndrimet që duhet të mbajë opozita për të përmbushur misionin e saj të vështirë dhe jetik. “Betejë pa kthim dhe mosbindje civile”, tha Berisha.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts