Berisha nuk largohet pas konferencës, përfaqësues të policisë hyjnë në selinë blu

berisha nuk largohet pas konferences perfaqesues te policise hyjne ne seline blu
berisha nuk largohet pas konferences perfaqesues te policise hyjne ne seline blu

Dy përfaqësues të policisë së shtetit kanë hyrë në ambientet e selisë së Partisë Demokratike, aty ku ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet akoma pas përfundimit të konferencës së jashtëzakonshme.

Gazetari Osman Stafa ka raportuar se dy punonjësit kërkojnë të kenë kontakt me ish-kryeministrin Berisha, tanimë i akuzuar për veprën e korrupsionit pasiv nga SPAK.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts