Berisha nxjerr dokumentin për vendimin e Prokurorisë për zbutjen e akuzës ndaj Rrajave: Skandal!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vendimin e prokurorisë për zbutjen e akuzës ndaj anëtarëve të fisit Rraja, të akuzuar për dhunë barbare ndaj dy kushërinjve Maja.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Berisha shkruan se për ‘Prokuroria Felaj’ dhuna e ushtruar nga fisi Rraja është plagosje e lehtë dhe jo krim.

Postimi i plotë:

SKANDAL!

Për Prokurorinë Felaj thyerja e kockave të kafkës dhe ulnës së parakrahut të qytetarit nga banditët e klanit të partisë mafioze Rraja, është plagosje e lehtë! E rëndë jo e jo, po as e mesme! Skandal! Krim, “Felo-Prokurori”!

Këtu më poshtë

gjeni dokumentin e sotëm të “Felo-Prokurorisë” së Tiranës!

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts