Berishës iu refuzua kërkesa për të marrë pjesë në Kuvend, avokati i ish-kryeministrit ankimon vendimin e SPAK

berishes iu refuzua kerkesa per te marre pjese ne kuvend avokati i ish kryeministrit ankimon vendimin e spak
berishes iu refuzua kerkesa per te marre pjese ne kuvend avokati i ish kryeministrit ankimon vendimin e spak

Avokati i Berishës, Sokol Mëngjesi, ka mbërritur sot në gjykatë për të ankimuar vendimin e SPAK për moslejimin e pjesëmarrjes së ish-kryeministrit në seancat plenare.

Ky i fundit depozitoi një kërkesë për të marrë leje për t’u paraqitur në seancat plenare.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts