Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nisin zyrtarisht procedurat e ndarjes! Gjykata i ktheu këngëtares kërkesën për divorc, por…Si arriti çifti deri në këtë pikë (Detajet)

bes kallaku dhe xhensila myrtezaj nisin zyrtarisht procedurat e ndarjes gjykata i ktheu kengetares kerkesen per divorc porsi arriti cifti deri ne kete pike detajet

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë nisur zyrtarisht procedurat e divorcit për t’i dhënë fund martesës edhe në mënyrë ligjore.

besi dhe xhensila (1)

Ish-partnerja e Besit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka paraqitur në gjykatë kërkesën për divorc, por ky institucion ia ka kthyer sërish pas.

xhensila bes kallaku ndarja kenge

Sipas Top Channel, mësohet se gjykata e ka kthyer kërkesën e këngëtares për divorc rreth fillimit të muajit maj, për çështje procedurale.

Por mesa duket Xhensila Myrtezaj është e vendosur për divorcin, pasi kërkesën e ka ridërguar sërish, rreth 10 ditë më parë.

bes kallaku2

Po ashtu edhe Bes Kallaku ka dorëzuar të njëjtën kërkesë nga ana e tij, ndërkohë ende nuk është caktuar një datë për seancë.

Dyshohet se martesa e tyre prej kohësh nuk funksionon më dhe se jetojnë në shtëpi të ndara, ndërsa kujtojmë se çifti i cili ka qenë bashkë prej shumë vitesh, janë prindër të dy fëmijëve.

bes kallaku xhensila myrtezaj

I pari që foli në media për krisjen e raportit ishte aktori Bes Kallaku i cili u shpreh se “me nusen jemi bërë si dy të huaj”.

xhensila myrtezaj bes kallaku (28)

Pak kohë më parë ai publikoi edhe një këngë që e titulloi “Mosmirënjohje”, ku mes vargjesh, të shkruara prej tij, thuhej: nga mosmirënjohja ta ktheva shpinën… A do mbash mëkatet, a do bësh viktimën?

bes kallaku xhensila myrtezaj (8)

Ishin fansat e Kallakut që në komente vërshuan duke thënë se kjo këngë i dedikohej Xhensilës. Kjo e fundit zgjodhi që të reagonte në rrjetet sociale me vargjet e poezisë së mirënjohur “Në mundsh”.

Xhensila-myrtezaj-kritika-KENGA-panorama-plus-3figsug5wukna467ni6i9s xhensila myrtezaj4 xhensila myrtezaj ajka bes kallaku xhensila myrtezaj (2) bes kallaku xhensila myrtezaj1 bes kallaku xhensila myrtezaj2 xhensila myrtezaj2 xhensila myrtezaj (1) xhensila myrtezaj (3) xhensila myrtezaj (1) xhensila myrtezaj (7) xhensila myrtezaj (6) xhensila myrtezaj (9)

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Spread the love

Similar Posts