Besimtarët katolikë kremtojnë festën e Pashkëve

besimtaret katolike kremtojne festen e pashkeve
besimtaret katolike kremtojne festen e pashkeve

Besimtarët katolikë po kremtojnë festën e Pashkëve.

Mesha e shenjtë po mbahet në katedralen e Shën Palit në Tiranë.

Mesha e Shenjtë mbahet në nderim të ringjalljes së Jezu Krishtit.

News24 ju uron Gëzuar Pashkët! 

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts