Betonierja bën manovra të rrezikshme dhe përplas disa makina në autostradën Tiranë-Durrës, një i plagosur rëndë

betonierja ben manovra te rrezikshme dhe perplas disa makina ne autostraden tirane durres nje i plagosur rende
betonierja ben manovra te rrezikshme dhe perplas disa makina ne autostraden tirane durres nje i plagosur rende

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë -Durrës.

Një betonjere e cila bënte manovra të pakontrolluara në autostradë ka përplasur disa makina.  Për pasojë është dëmtuar një person i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Pritet që policia të dalë me një njoftim zyrtar mbi aksidentin.

Lajmi në përditësim…

(A.A/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts