Bici refuzoi vendin e Ahmetajt në Kuvend, a do ta pranojë Plarent Ndreca mandatin e deputetit?!

bici refuzoi vendin e ahmetajt ne kuvend a do ta pranoje plarent ndreca mandatin e deputetit
bici refuzoi vendin e ahmetajt ne kuvend a do ta pranoje plarent ndreca mandatin e deputetit

Plarent Ndreca do të pranojë mandatin e deputetit, duke zënë kështu vendin e Arben Ahmetajt, i cili ndodhet në arrati.

Sipas informacioneve të gazetarit Ergys Gjençaj, Ndreca do ta pranojë mandatin, nën siglën e PS-së në Kuvend, ndërkohë që do të duhet të respektohen dhe procedurat siç e përcakton ligji, deri në betimin e tij.

Kujtojmë se sot Dallëndyshe Bici ka refuzuar mandatin e deputetes, duke ia lënë vendin kështu Ndrecës, sipas listës emërore të PS për zgjedhjet parlamentare të 2021-it.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts