Biden sfidon mbesën në lojëra…video!

Nuk është e lehtë t’i rezistosh lojërave video, qofsh fëmijë apo i rritur, madje edhe president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, shkruan faqja e today.it.

Kreu i Shtëpisë së Bardhë, Joe Biden u relaksua në vizitën e tij të fundit në Camp David, Maryland.

Siç tregon një histori e postuar në Instagram nga mbesa e saj Naomi Biden, gjatë kohës që kaloi me familjen e tij, Biden kishte mundësinë të sfidonte vajzën e re me një nga titujt më të njohur të Nintendo: Mario Kart.

Biden, megjithëse në moshë, u mbrojt me kundër mbesës së tij Naomi, shumë më e stërvitur.

Presidenti i ri i SHBA, nga ana e tij, nuk e ka mohuar kurrë pasionin e tij për lojërat video.

Gjatë fushatës së tij zgjedhore presidenciale, ai përdori Fortnite për të krijuar një lloj ishulli elektoral, duke tërhequr kështu edhe votues të pasionuar pas lojërave video.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.