Bie aksidentalisht nga kati i dytë, 6-vjeçarja në Tiranë transportohet në spital

Një e mitur është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës, në Bathore.

Policia bën me dije se si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts