Bie bora e parë në Kosovë, zbardhen një pjesë e maleve të Mitrovicës (FOTO)

KOSOVA

Dëbora e barë ka rënë në Kosovë me rastin e nisjes së vjeshtës. Në fshatin Bajgorë të Mitrovicës kanë filluar të zbardhen kodra e male.

E mërkura është regjistruar dita më e ftohtë e javës në Kosovë. Duket se shqiptarët aty do të kenë një dimër të gjatë përpara.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *