Bie nga 50 metra lartësi teksa po bënte një foto, ndërron jetë blogerja e njohur ruse

bie nga 50 metra lartesi teksa po bente nje foto nderron jete blogerja e njohur ruse
bie nga 50 metra lartesi teksa po bente nje foto nderron jete blogerja e njohur ruse

GJEORGJI

Një 39-vjeçarë ruse ka humbur jetën teksa bënte një foto gjatë një ekspedite në Gjeorgji.

Blogerja e njohur Inessa Polenk ishte duke bërë një foto në një vend ku nuk lejoheshin turistët por fatkeqësisht humbi ekuilibrin dhe ra nga një lartësi prej 50 metrash. 39-vjeçarja u dërgua me urgjencë në spital por fatkeqësisht ndërroi jetë nga plagët e shumta që kishte marrë.

Videoja e rrëzimit të saj u bë virale në media dhe u shpërnda menjëherë në të gjithë botën.

Në të tregohet momenti kur gruaja humbet ekuilibrin dhe rrëshqet nga platforma. Më pas, një burrë shihet duke vrapuar pas saj në përpjekje për ta shpëtuar, por fatkeqësisht blogerja tashmë kishte rënë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts