Bie nga lartësia teksa po mblidhte bagëtitë, humb jetën 62-vjeçari në Krujë

bie nga lartesia teksa po mblidhte bagetite humb jeten 62 vjecari ne kruje

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në Krujë, në vendin e quajtur “Nojë”.

ambulanca-naten-620x350-780x439-770x433-1 (1)

Sipas policisë, 62-vjeçari duke mbledhur bagëtitë dyshohet se ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.06.2024, në rrugën për një Qafë Shtamb, në vendin e quajtur “Nojë”, duke mbledhur bagëtitë dyshohet se ka rënë nga lartësia dhe ka ndërruar jetë shtetasi, 62 vjeç.

Po punohet për nxjerrjen e trupit të 62-vjeçarit nga lartësia, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts