Bie përsëri Facebook, hera e dytë brenda javës

21:37 08/10/2021

Platformat Facebook dhe Instagram kanë dalë jashtë funksioni për herë të dytë brenda javës. “Downdetector” ka mbi 30 mijë raportime për probleme me përdorimin e Instagram.

Pjesa më e madhe e raportimeve kanë probleme me aplikacionet në telefon, ndërsa në twitter shprehja #instagramisdown po bëhet virale.

Nuk ka ende asnjë reagim zyrtar nga platformat e Mark Zuckerberg, por kjo ka bërë që përdoruesit të jenë të inatosur që darkën e të premtes nuk mund të postojnë fotot e tyre. /tvklan.al

“”Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al “”

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.