Bie WhatsApp, Instagram dhe Facebook Messenger

18:56 19/03/2021

Rrjetet e komunikimeve elektronike, WhatsApp, Instagram dhe Facebook Messenger po shfaqin probleme në të gjithë botën.

Përdoruesit thonë se kanë hasur pamundësi në dërgimin e mesazheve. Sipas faqes Down Detector, 90% e përdoruesve nuk kanë akses në aplikacionin mesazheve WhatsApp.

WhatsApp, Instagram dhe Facebook Messenger janĂ« tĂ« gjitha pjesĂ« e kompanisĂ« Facebook nĂ« pronĂ«si tĂ« Mark Zuckerberg.  /tvklan.al

“”Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al “”

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.