Bien dy raketa në afërsi të Aeroportit të Bagdadit, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja

Të paktën dy raketa janë lëshuar në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Bagdadit, raportojnë zyrtarët e sigurisë në Irak.

Sipas tyre, nga raketat e lëshuara, veç dëmeve të shumta materiale, nuk ka raportime për të lënduar apo viktima.

Reuters shkruan, se deri më tani askush nuk ka marrë përgjegjësinë për këtë ngjarje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.