Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh

22:50 03/05/2021

Miliarderi i njohur dhe themeluesi i Microsoft, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij.

“BBC” raporton se Melinda dhe Bill Gates kanë deklaruar publikisht divorcin, pas 27 vitesh martesë.

“Nuk besojmë më se mund të rritemi së bashku si çift”, mësohet të kenë thënë ata./tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *