Bill Gates i penduar pas divorcit

20:57 06/08/2021

Miliaderi në një intervistë për CNN: Të mësojmë nga ato çfarë na ndodhen

Rikthehet sĂ«rish nĂ« vĂ«mendjen e mediave divorci i bujshĂ«m mes Bill dhe Melinda Gats. Miliarderi kur u pyet nĂ« njĂ« interviste pĂ«r CNN pĂ«r kĂ«tĂ« çështje ai tha se i vjen keq se kishte tradhtuar nĂ« tĂ« kaluarĂ«n, por se ai Ă«shtĂ« gati tĂ« shkojĂ« “mĂ« tej” “sesa ndodhi nĂ« martesĂ«n e tij.

“Sigurisht, mendoj se tĂ« gjithĂ« pendohen, por Ă«shtĂ« koha pĂ«r tĂ« menduar dhe nĂ« kĂ«tĂ« pikĂ« mĂ« duhet tĂ« ec pĂ«rpara. Puna ime Ă«shtĂ« shumĂ« e rĂ«ndĂ«sishme pĂ«r mua. Brenda familjes, ne do tĂ« shĂ«rohemi sa mĂ« mirĂ« qĂ« mundemi dhe do tĂ« mĂ«sojmĂ« nga ajo qĂ« ndodhi,” tha ai.

Bill Gates ka shfaqur pendesĂ« pĂ«r tradhtinĂ« ndaj ish-gruas sĂ«  tij me njĂ« kolege nga Microsoft. Ai e bĂ«ri kĂ«tĂ« deklaratĂ« vetĂ«m disa ditĂ« pasi zyrtarisht pĂ«rfundoi divorci i tyre. Themeluesi i Microsoft konfirmoi se ai e tradhtoi ish-gruan e tij Melinda Gates disa ditĂ« pasi ish-çifti bĂ«ri kĂ«rkesĂ«n pĂ«r ndarje.

GjykatĂ«si i dha fund divorcit tĂ« Bill dhe Melinda mĂ« 2 Gusht. NĂ« marrĂ«veshjen, e cila iu dorĂ«zua GjykatĂ«s sĂ« LartĂ« nĂ« Uashington, gjykata vuri nĂ« dukje se asnjĂ« “vendim parash” nuk u pĂ«rmend dhe Melinda nuk kĂ«rkoi tĂ« ndryshoje mbiemrin e saj.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.