Biznesmeni i njohur Julian Morina thirret në Prokurorinë e Posaçme

biznesmeni i njohur julian morina thirret ne prokurorine e posacme
biznesmeni i njohur julian morina thirret ne prokurorine e posacme

Biznesmeni i njohur thirret në Julian (Lul) Morina thirret nga SPAK. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se biznesmeni Morina ka mbërritur në Prokurorinë e Posaçme ku ka qëndruar pak minuta, por nuk dihet ende se për çfarë do të dëshmojë ai.

Morina është pronar i disa kompanive si “DRYMADES DREAM” apo të ndërtimit, si dhe pronar i kompanisë, themeluar në vitin 2022, me objekt zhvillimi dhe menaxhimi i projekteve gjeneruese të energjisë elektrike fotovoltaike.

Julian (Lul) Morina njihet edhe si ish-donator i Klubit të Futbollit Tirana.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts