“Blindohet” kryeqendra e veriut, policia dhe forcat RENEA aksion “blic” në Shkodër

blindohet kryeqendra e veriut policia dhe forcat renea aksion blic ne shkoder

Aksion në rrugët e Shkodrës nga forcat e policisë në kuadër të planit operacional të policisë së Shtetit.

Gazetari Senad Nikshiqi bën me dije për BalkanWeb se kontrollet po ushtrohen në mjete të dyshimta që lëvizin persona me procentë penalë apo persona të shpallur në kërkim.

Aksioni është përqëndruar më së shumti në akset kryesore të qytetit të Shkodrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts