“Blinken e hodhi në tokë, ai i futi shkelmin”, deputeti i PD për propozimin e Ramës për Asociacionin: Shpresoj të mos jetë përdorur! Ja tre problemet kryesore me draftin

Në pjesën e dytë të emisionit “Open” në News24 po diskutohet në lidhje me tensionet në veri të Kosovës dhe tensionet e krijuara në marrëdhënien Shqipëri-Kosovë pas prezantimit të një drafti për krijimin e asociacionit nga kryeministri Edi Rama dhe reagimet kundër nga Prishtina zyrtare. I ftuar në studio, deputeti i PD Kreshnik Çollaku, ka […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts