Bombardimet ruse/ Vendoset shtetrrethimi në Kiev, pritet të zgjasë deri të mërkurën

Korrespondenti i BBC-së në kryeqytetin ukrainas, James Waterhouse, njofton se në Kiev është vendosur shtetrrethimi.

Pritet që shtetrrethimi të qëndrojë deri mëngjesin e së mërkurës.

Sakaq autoritetet raportojnë se kushdo që shihet në rrugë pa një leje të posaçme gjatë kohës së shtetrrethimit do të konsiderohet armik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.