Boris Johnson pritet të bëhet baba për herë të dytë, gruaja zbulon se abortoi në fillim të vitit

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson do të bëhet baba për herë të dytë. Gruaja e tij është shtatzënë sërish.

Më 29 prill të 2020 Boris dhe Carrie Johnson u bënë me djalë ,teksa gruaja e kryeministrit zbulon se në fillim të këtij viti ka abortuar.

Ajo pritet të bëhet nënë për herë të dytë në dhjetor dhe ti dhurojë një tjetër fëmijë Johnsonit.

Çifti u celebrua majin e këtij viti teksa më parë vetëm sa bashkëjetonin. Ata organizuan një dasmë të fshehtë teksa tashmë në familjen e tyre do të vijë një anëtar i katërt.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.