Brazil, të shtëna me armë në një shkollë në Sao Paulo, një i vdekur dhe tre të plagosur

brazil te shtena me arme ne nje shkolle ne sao paulo nje i vdekur dhe tre te plagosur

Policia në Sao Paulo, qyteti më i madh i Brazilit, ishte në gatishmëri pas një incidenti me të shtëna arme në një shkollë që la një person të vdekur dhe tre të tjerë të plagosur.

Sipas informacioneve të autoriteteve lokale është arrestuar një i dyshuar, me gjasë ish nxënës i shkollës.

Zona është rrethuar, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar shumë police dhe ambulanca.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts