Burgu bën bashkë VIP-at e PS-së, Alqi Bllako ndan qelinë me Vangjush Dakon

Burgu do të bëjë bashkë VIP-at e Partisë Socialiste.

News24 dhe BalkanWeb mëson se ish-kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, do të qëndrojë në të njëjtën qeli me ish-deputetin socialist, Alqi Bllako.

Të dy ata ndodhen në paraburgimin e Durrësit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts