“Burimi i dhunës në veri, milicia fashiste e Serbisë”, nënkryetari i Kuvendit të Kosovës: Kurti ndoqi politikë të gabuar! Lejoi Vuçiçin të bindë aleatët se…

Në emisionin “Open” në News24 mbrëmjen e sotme po diskutohet në lidhje me zhvillimet e fundit mbi tensionet në veri të Kosovës. I ftuar në studio, nënkryetari i Kuvendit të Kosovës Enver Hoxhaj ka deklaruar se pa dyshim burimi i dhunës në komunat në veri është Serbia dhe milicia fashiste e drejtuar nga Beogradi, por […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts