Burri i eurodeputetes italiane gjendet i vrarë në makinën e tij në Palermo, takimi i fundit i biznesmenit! Si gruaja dhe vajza e gjetën me anë të GPS

burri i eurodeputetes italiane gjendet i vrare ne makinen e tij ne palermo takimi i fundit i biznesmenit si gruaja dhe vajza e gjeten me ane te gpsAngelo Onorato, një arkitekt 55-vjeçar, pronar i një dyqani mobiliesh dhe bashkëshorti i eurodeputetes italiane kristiandemokrate Francesca Donato, u gjet i vdekur në Palermo.

Angelo Onorato

Mediat italiane raportojnë se trupi u gjet në makinën e tij në zonën e Via Ugo La Malfa, ndërsa në qafë kishte një shirit plastik.

Alarmi është ngritur nga gruaja e tij, e cila me të bijën kishin arritur të gjenin pozicionin e makinës me GPS.

Sipas raportimeve, sipërmarrësi ka pasur një takim me dikë dhe se pranë Via Ugo La Malfa, ku është gjetur makina, ka qenë vendi i zgjedhur për të biseduar.

Gruaja dhe vajza e tij Carolina gjurmuan vendndodhjen e makinës përmes GPS-it. Ato ishin të parët që do të arrinin në vendin e ngjarjes dhe do të zbulonin trupin, siç raportoi një dëshmitar i cili tha se kishte vënë re dy gra që bërtisnin pranë makinës me derën e hapur dhe se ai  njohu eurodeputeten, e cili ishte shumë aktiv në Palermo.

Përveç shiritit plastik rreth qafës, biznesmeni kishte gjak në pjesën e gjoksit në anën e djathtë, e cila, sipas hetuesve, mund t’i kishte dalë nga goja . Kjo do të shpjegonte pse thashethemet e para flisnin për të shtëna me armë zjarri.

Françeska Donato, e cila mbërriti para makinës, bëri zbulimin dramatik. E dëshpëruar , ajo u bërtiti të gjithëve “se e kishin vrarë”, thanë disa të pranishëm.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts