Burri me maskë klouni e me të brendshme femrash kryente akt seksual në shtëpinë e pleqve

10:32 20/08/2021

Policia ka nisur një kërkim për perversin i cili u ekspozua ndërsa mbante një maskë klouni në një shtëpi pleqsh.

Oficerët u thirrën në Shtëpinë e të moshuarëve në Willowbank në Burnley, Lancashire pas orës 5 të mëngjesit të martën, 17 Gusht.

Burri, i cili ishte veshur me të brendshme femrash dhe mbante një maskë kloun, ishte parë duke qëndruar në dritare dhe po kryente një akt seksual ndaj vetes.

Stafi ngriti alarmin dhe oficerët e policisë rrethuan shpejt zonën me shpresën për kapjen e autorit. Sidoqoftë, burri tashmë kishte ikur dhe mbetet në arrati, raporton LancashireLive.

Dedektivi Mark Saunders, nga Burnley CID, tha: “Ky ishte një incident jashtëzakonisht shqetësues dhe ne po bëjmë gjithçka që mundemi për të identifikuar dhe arrestuar shkelësin. Unë do t’i bëja thirrje kujtdo që pa ndonjë gjë të dyshimtë në zonë ose që ka ndonjë informacion për të kontaktuar. Edhe nëse mendoni se një informacioni i juaji nuk është domethënës, unë do t’ju nxisja të na kontaktoni në mënyrë që ta rishikojmë atë së bashku me inteligjencën dhe informacionin tjetër që kemi.

Në vitin 2013, një kloun misterioz ndezi panik në qytetin Lancashire dhe u përhapën zërat se i ai ishte i pajisur me një shkop bejsbolli dhe ishte fshehur në shkurre gati për të goditur njerëzit.

Në atë kohë, një zëdhënës i policisë tha se ata kishin marrë thirrje të shumta urgjente për klounin dhe me kalimin e kohës, pretendimet për aktivitetet e kllounit ishin “gjithnjë e më të ekzagjeruar”. /tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *