Burri rrahu për vdekje djalin 8 vjeç të të dashurës dhe la kufomën e kalbur në shtëpi për 1 vit

burri rrahu per vdekje djalin 8 vjec te te dashures dhe la kufomen e kalbur ne shtepi per 1 vit
burri rrahu per vdekje djalin 8 vjec te te dashures dhe la kufomen e kalbur ne shtepi per 1 vit

21:42 28/10/2021

Një burrë në SHBA akuzohet se ka rrahur për vdekje djalin tetë-vjeçar të të dashurës së tij dhe e ka lënë kufomën e tij të kalbet.

Brian Coulter, nga Teksasi, u arrestua dhe u akuzua për vrasjen e Kendrick Lee të martën pasi policia gjeti eshtrat e tij në një dollap dy ditë më parë.

31-vjeçari dyshohet se e vrau djalin, nëna e të cilit është e dashura e Coulter, Gloria Williams, duke e goditur me grushte dhe shkelma për vdekje pothuajse një vit para se të gjendej trupi i tij.

Coulter dhe Williams gjithashtu nuk arritën të ushqenin tre vëllezërit e tij, ndërsa Coulter mburrej për ushqimet e tij në mediat sociale.

burri rrahu per vdekje djalin 8 vjec te te dashures dhe la kufomen e kalbur ne shtepi per 1 vit 1

Ai ka gjithashtu një tatuazh ku shkruan “Familja mbi gjithçka”. Coulter dhe Williams u arrestuan në një bibliotekë publike pasi po shikonin artikuj për veten e tyre. Rreshteri Dennis Wolfford, i cili ishte ngarkuar me hetimin e rastit, tha në një konferencë për shtyp se ishte një nga rastet më të vështira për të cilat ai kishte punuar, raportoi ABC7.

Krimi e tmerrshëm u zbulua pasi djali 15-vjeçar i William thirri 911 për të raportuar se ata kishin jetuar në apartamentin në CityParc II në Harris County vetëm me kufomën e vëllait të tyre.

Një ekzaminues mjekësor vendosi se vdekja e djalit erdhi nga dëmtimet e shumta të traumës së fortë dhe besohet se ndodhi midis 19 dhe 29 Nëntorit të vitit të kaluar.

Djemtë raportuan se si Coulter e kishte goditur me grushte dhe shkelma tetëvjeçarin derisa djali ndaloi së lëvizuri dhe se si Coulter më vonë i vuri një batanije mbi trupin e tij.

Williams pranoi se e dinte se djali i saj ishte vrarë nga Coulter, por pretendon se nuk e raportoi këtë sepse kishte frikë se do t’i merrnin fëmijët e tjerë dhe ajo do të shkonte në burg.

Çifti është urdhëruar të mos ketë asnjë kontakt me fëmijët apo ndonjë të mitur tjetër dhe nuk mund të kontaktojnë me njëri-tjetrin. /tvklan.al

burri rrahu per vdekje djalin 8 vjec te te dashures dhe la kufomen e kalbur ne shtepi per 1 vit 2

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts