Buskets si Pike/ Ka një nga partneret më të nxehta në Spanjë, por mesfushori zgjedh futbollin përpara… s*ksit

Futbollisti i Barcelonës, Serxhio Buskets, është një nga lojtarët më të mirë të këtij brezi në skuadrën katalanase, i cili e ka ndihmuar skuadrën të arrijë shumë trofe të rëndësishëm.

pjimage (16)

Gjithashtu ai është dhe i martuar me Elena Galerën, e cila cilësohet si një prej partnereve më të nxehta në Spanjë. Por duket se mesfushori ka pëlqime të tjera më të mëdha, se sa marrëdhënia seksuale me bashkëshorten e tij.

Në një intervistë, Buskets vendosi të përgjigjet si Pike kur u pyet për këtë temë, duke thënë se pëlqen më shumë futbollin se sa seksin.

“Në futboll, lumturia zgjat tre ose katër ditë, nga ana tjetër, në seks zgjat vetëm një minutë”, ishte përgjigja që dha spanjolli.

123

1

9

5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *