Çahet serbatori i trajlerit që transportonte naftë, karburanti përfundon në rrugë, vështirësohet qarkullimi i mjeteve në Qafë-Thanë

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në aksin Qafë Thanë-Prrenjas.

Gazetari Fatmir Popja, ka raportuar se serbatori i një trajleri që transportonte naftë ka pësuar defekt (është çarë)dhe për pasojë një sasi e madhe e karburantit është shpërndarë në mes të rrugës.

Zjarrfikësja po bën të mundur pastrimin pasi nga nafta e derdhur është krijuar vështirësi për qarkullimin e automjeteve.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts