Çalhanoglu para Holandës: Besoj te ekipi, mund të arrijmë objektivin tonë

calhanoglu para holandes besoj te ekipi mund te arrijme objektivin tone
calhanoglu para holandes besoj te ekipi mund te arrijme objektivin tone

Hakan Çalhanoglu, lojtari  i Turqisë, foli në prag të ndeshjes me Holandën në Europian.

“Shpresojmë të marrim një fitore tjetër. Kjo është ëndrra jonë më e madhe. Ne gjithmonë flasim për atë që besojmë. Nuk ka asgjë që nuk mund të arrijmë. Asgjë nuk është e pamundur. Në fakt, para ndeshjes me Austrinë, ne kemi thënë se donim të arrinim çerekfinalet dhe bëmë”.

Montella? Kam punuar me trajnerin tonë në Milano ndaj e njoh shumë mirë. Ai është një trajner që është i hapur ndaj gjithçkaje. U gëzova shumë kur u bë trajner i kombëtares. E dija që do të na ndihmonte shumë në aspektin taktik dhe e treguam në fushë” – tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts