“Çdo sfidë vetëm na ka forcuar”- Petrit Vasili në 17-vjetorin e themelimit të LSI: Misioni vazhdon, më të motivuar se asnjëherë

Në 17-vjetorin e themelimit të saj, Lëvizja Socialiste për Integrim vazhdon misionin e saj dhe nënkryetari Petrit Vasili thotë se janë “më të motivuar se asnjëherë”.

Vasili

Në një postim në rrjetet sociale, Vasili shkruan se sfidat “vetëm na kanë forcuar”.

Duke u uruar “ditëlindjen” e partisë, Petrit Vasili iu drejtohet anëtarëve të LSI duke i quajtur “burra dhe gra që nuk ulin kokën dhe duan pafund Shqipërinë”.

POSTIMI I PLOTE

17 VJET LSI !

ÇDO SFIDË VETEM NA KA FORCUAR.

TE RINJ E TE REJA, BURRA DHE GRA, QE NUK ULIN KOKEN DHE DUAN PA FUND SHQIPERINE, GEZUAR 6 SHTATORIN FESTEN E LSI!

MISIONI VAZHDON, ME TE MOTIVUAR SE ASNJEHERE!

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *