Çelja e aerodromit të Gjirokastrës/ Edi Rama nxjerr videon nga “qyteti i gurtë”


Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele duke ndarë në rrjetet sociale momente nga çelja e aerodromit të Gjirokastrës.

Duket se nuk kanë qenë të paktë vizitorët që kanë shkuar  për ta provuar ndjesinë e fluturimit nga afër.

Kreu i qeverisë ka publikuar një video ku shfaqet spektakli mbi qiellin e “qytetit të gurtë”, ndërsa u uron ndjekësve një ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me eksperiencën e çeljes së aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin e zonës, ju uroj një të dielë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.