Çelsi në kërkim të një sulmuesi të ri, Broja dhe Lukaku bëjnë gati “valixhet”

celsi ne kerkim te nje sulmuesi te ri broja dhe lukaku bejne gati valixhetÇelsi po ideon një goditje “big” në merkaton e verës, teksa është në kërkimi të një sulmuesi të ri.

osimhen

Së fundmi ka qarkulluar emri i Viktor Osimhen, si një alternativë e mundshme, ku mund të përfshihej edhe transferimi i Lukakut, për të mbërritur te nigeriani, por sipas eksperitit të merkatos, Fabricio Romano, duket se kjo pistë po bie, dhe blutë nuk po planifikojnë të shkojnë te Osimhen që këtë verë.

1710275812_armandobroja

Gjithsesi pavarësisht zhvillimeve, e ardhmja e Lukakut dhe Brojës, duket e destinuar të jetë larg Çelsit.

1

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts