Çelsi zyrtarizon trajnerin e ri, Mareska do të qëndrojë tek blutë e Londrës deri në vitin…

celsi zyrtarizon trajnerin e ri mareska do te qendroje tek blute e londres deri ne vitin
Enco Mareska është zyrtarisht trajner i Çelsit.

Enzo-Maresca

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi londinez përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me opsion rinovimi deri në qershor të 2030-ës.

“Të bashkohesh me Çelsin, një nga klubet më të mëdha në botë, është një ëndërr për çdo trajner. Mezi pres të punoj me një grup shumë të talentuar lojtarësh dhe stafi për të zhvilluar një ekip që vazhdon traditën e suksesit të klubit dhe i bën tifozët tanë krenarë”, ishin fjalët e para të italianit pas prezantimit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts