Çfarë ka ndodhur mes Luizit dhe Maestros? Ish-banorët e Big Brother Vip bëjnë lëvizjen e papritur ndaj njëri-tjetrit

Që kur ishin banorë të shtëpisë së BBVA Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri kishin një marrëdhënie të komplikuar me njëri- tjetrin, ku herë shiheshin të afërt dhe herë konfliktoheshin.

Mesa duket një marrëdhënie e ngjashme ka vijuar edhe jashtë, pasi dy banorët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

F236768e 631a 456b A593 F9d4b3be72d8
F236768e 631a 456b A593 F9d4b3be72d8

Duket se Maestro nuk e ka “falur” Luizin për kurthin që i ngriti brenda shtëpisë, ku pas kurthit të ngritur nga Luizi duke futur në tualet Kristin dhe Maestron, ky i fundit u penalizua.

Kujtojmë që para disa kohësh të dy ish-banorët komentonin në fotot e njëri-tjetrit madje hynin dhe në live në rrjetet sociale.

Dfebcc79 3610 4623 8a45 Da06b5bb2a2c
Dfebcc79 3610 4623 8a45 Da06b5bb2a2c

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts