“Çfarë ngjyre i ke mbathjet?”- Antonela Berisha vë në siklet ish-arbitrin shqiptar: Do gjej një lojë që ta luajmë bashkë


Para pak kohësh u mësua se ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, do të jetë pjesë e emisionit sportiv “Top Arena”.

antonela berisha lorenc jemini (9)

Mbrëmjen e djeshme, Antonela kishte përgatitur disa pyetje shumë pikante për ish-arbitrin e njohur, Lorenc Jemini.

antonela berisha lorenc jemini (7)

Nuk të kam parë asnjëherë me kostumin e njëjtë. I ndërron kostumet ashtu siç i ndërron edhe mbathjet?”,- Ishte pyetja e parë nga Berisha.

antonela berisha lorenc jemini (6)

Ndërkohë, Jemini u përgjigj duke qeshur: “Jo, kostumet i ndërroj më shpesh”.

antonela berisha lorenc jemini (3)

Mirëpo,  pyetjet e sikletshme të Antonelës nuk mbaruan me kaq. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” zgjodhi t’i drejtonte një tjetër edhe më personale.

antonela berisha lorenc jemini (2)

Çfarë ngjyre i ke mbathjet?”,- i pëshpëriti në vesh ajo.

I kam me lule. Zakonisht i përdor të zeza”,- u përgjigj pa nguruar ish-arbitri.

antonela berisha lorenc jemini (4)

Një pyetje tjetër ishte nëse atij i pëlqen më shumë tenisi apo biçikleta dhe mes të dyjave ai zgjodhi të parën.

Kur do luajmë bashkë?”,- tha Antonela më pas.

antonela berisha lorenc jemini (1)

Lorenci tha: “Kur të duash. Varet çfarë di ti të luash, tenis apo biçikletë?”

Antonela zgjodhi që ta vinte edhe më shumë në siklet, duke i dhënë një përgjigje të papritur: “Asnjërën, do e gjej unë një lojë që ta luajmë”.

sindi loci antonela berisha (7)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *