Çfarë nuk u pa një ditë më parë/ Rama ndan fotot nga Kongresi i PS: Të prishim gardhet partiake dhe t’i lëmë pas hendeqet politike

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me disa foto të papublikuara nga kongresi i një dite më parë i Partisë Socialiste.

278242848_525076685654664_821680264500181741_n

Rama shkruan se me këto foto i fton të gjithë të prishim gardhet partiake dhe t’i lëmë pas hendeqet politike.

“…Me këtë fotoalbum nga Kongresi ndryshe i Partisë Socialiste, duke ju ftuar të gjithëve të prishim gardhet partiake e t’i lëmë pas hendeqet politike të bashkuar jo të ndarë si shqiptarë, si qytetarë e si njerëz të këtij vendi, ju uroj një të diel të paqtë”, shkruan Rama.

278171194_525077175654615_772505156206328006_n 278262309_525076908987975_2001384077298875831_n 278349267_525077048987961_6415272328166057056_n 278204924_525077008987965_525219985942279484_n 278182192_525077778987888_1640282222486051772_n 278242848_525076685654664_821680264500181741_n 278288512_525077268987939_2512932103876333792_n

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.