Çfarë po ndodh? Sara e Ledrit futet në “Big Brother”, ja misioni që ka ajo dhe mikesha e saj

cfare po ndodh sara e ledrit futet ne big brother ja misioni qe ka ajo dhe mikesha e saj
cfare po ndodh sara e ledrit futet ne big brother ja misioni qe ka ajo dhe mikesha e saj

Sot ka arritur një zarf i bardhë në shtëpine e Big Brother. Zarfi kishte të bënte me lojën e radhës kryesisht për të cilën Vëllai i Madh ka angazhuar djemtë.

Djemtë duhet të mësojnë t’i bëjnë vajzave make-up, ku për këtë arsye brenda shtëpisë kanë ardhur dy përfaqësueset e njërës prej kozmetikave më trendi në vend.

Brenda shtëpisë së famshme ndodhet edhe Sara Hoxha apo ndryshe partnerja e Ledri Vulës. Ajo dhe mikesha e saj Sara Karaj u mikpritën mjaft mirë nga banorët e BBV.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts