Çfarë po përgatit Beogradi? Kapet në Zveçan makina me municion dhe armë luftarake, dyshime se do përdorej për sulm terrorist në Kosovë

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, ka bërë me dije se policia ka ndaluar sot një automjet me targa të Beogradit në të cilën kishte sasi të madhe armatimi të llojeve të ndryshme dhe municioni e pajisjesh ushtarake, të dedikuara për organizmin e sulmeve terroriste në Kosovë. “Falë angazhimit intensiv të njësiteve […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts