Çfarë s’u pa në kamera/ Deputeti i opozitës ‘shpërthen’ kundër Alibeajt, ja debati i ashpër në Kuvend

Teksa në Kuvend mbizotëronte kaosi dhe tensionet, kamerat kanë kapur një moment pikant.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar një video ku shfaqet deputeti i opozitës Petrit Doda debaton ashpër me Enkeljed Alibeajn.

Doda diçka i thotë Alibeajt, ndërsa me shpejtësi i shkon te vendi ku është ulur demokrati. Ky i fundit nuk flet fare, ndërsa dikush ndërhyn që të qetësojë situatën.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts