Champions, Grupi A / Formacionet zyrtare, në fushë janë Siti dhe PSG që luajnë për… Ligën e Europës

Ndeshjet e sotme në Grupin A të Ligës së Kampioneve i vendosin vulën renditjes përfundimtare mes katër skuadrave ku në diskutim është vetëm kush do të shkojë në Ligën e Europës.

zxczxczxc

PSG ka fituar vendin e parë në grup që në ndeshjen direkte me PSG-në dhe francezët janë të dytët. Por sfidat e tyre përkatësisht ndaj Lajpcig dhe Klub Bryzh janë vendimtare për këto dy skuadra, pasi do të përcaktojnë se cila prej tyre do të kalojë në turneun e dytë për nga rëndësia në kontinent.

FORMACIONET ZYRTARE

PSG-Klub Bryzh 18:45

psg klub bryzh

Lapcig-Mançester Siti 18:45

lajp[ciig

PANORAMSPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *