Çifti ndez zjarr për të bërë një selfie, shkrumbohet një e katërta e qytetit të Pescarës, autoritetet: Flakët nga temperaturat e larta sapo ishin shuar

Një dëshirë për selfie perfekte ka përfshirë nga flakët një zonë pyjore në Pescara të Italisë.

Sipas mediave italiane një çift individësh, të cilët patën dëshirën për të bërë një selfie në zonën që sapo ishte shuar zjarri në Pescara . Ata ndezën një zjarr në Pineta Dannunziana, në zonën e rezervës integrale të shkatërruar nga zjarret, për të bërë një selfie ku nje katërta e qytetit të është ende i mbuluar me tym dhe i shkatërruar.

I1`

Sipas çiftit ishte vetëm një shpërthim i vogël.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.