Çitaku hedh akuza ndaj Qeverisë Kurti: Mbi dy vjet keqqeverisje, të mbushur me skandale e afera korruptive

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka thënë se bilanci i vetëm i Qeverisë Kurti është varfëria e dëshpërimi që kanë sjell te familjet në vend dhe stagnimi në të gjitha fushat. Në një shkrim në rrjetin social Faceboook, Çitaku tha se qeveria e udhëhequr nga Albin Kurti është mbushur me skandale e afera korruptove në […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts