Çmendet turistja, zhvishet lakuriq në sy të njerëzve dhe hidhet nga ura e lartë (VIDEO)

Një turiste në Portugali, është zhveshur në të ftohtë dhe në sy të të gjithë njerëzve dhe është hedhur nga ura Dom Luis 1 në Porto.

Turistja, e cila besohet të jetë nga Brazili, shihet se si hidhet në ujin e ftohtë.

Pamjet e publikuara nga mediat e huaja tregojnë gruan, e cila thuhet se ishte e dehur, teksa zhvishet para njerëzve të pranishëm aty dhe më pas hidhet në lumin Douro.

Por jo vetëm kaq, pasi asaj iu bashkuan edhe dy burra “topless” që qëndronin në buzë të urës. Pasi fillimisht ajo hoqi rrobat lart, turma nisi që të brohoriste dhe gruaja në fjalë nuk ngurroi që të hiqte edhe pantallonat.

Sipas raportimeve lokale, patrullat e policisë kanë kontrolluar zonën pas incidentit por nuk mundën që të gjenin asnjë nga personat e përfshirë. Si pasojë deri tani nuk ka asnjë të arrestuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *