“Çmimet do të bien”- Ilir Meta paralajmëron: Populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme! Shqiptarët po vidhen pa pushim


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka bërë një paralajmërim për protesta të fuqishme.

Capture

Meta shprehet se shqiptarët po vidhen çdo ditë pa pushim dhe pa mëshirë ndërsa shton se çmimet do të bihen kur populli të ngrihet.

“Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë.

Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet.

Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme!’, shkruan Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *