Covid-19 në Greqi/ 3270 raste të reja në 24 orët e fundit, rritet ndjeshëm numri i viktimave

Infektimet me Covid-19 në Greqi kanë shënuar një ulje të lehtë në 24 orët e fundit.

Sipas autoriteteve të shëndetësisë 3270 qytetarë kanë rezultuar pozitivë.

Ndërkohë kemi një rritje të viktimave ku në 24 orët e fundit 24 qytetarë kanë humbur jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *